HAKKIMIZDA

 

1989 Yılında Antalya'da kurulan firmamız dijital kopyalama sektörünün öncülerinden olan TOSHIBA markasının tek yetkili Akdeniz bayi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız 2014 yılında SAMSUNG ve Brother markalarını yetkili bölge bayi olarak çatısı altına toplamış, 2016 yılında HP Partner sertifikasını almaya hak kazanarak ürün yelpazesini genişletmiştir.
Açık hava reklamcılığı alanında 2015 yılında yapılanmaya giden firmamız 2018 yılında MYJET markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak bu sektördeki ideasını ortaya koymuştur. Geniş Format Ticari Yazıcı, Solvent, Ecosolvent, UV baskı makineleri, promosyon makineleri ile Tekstil ve Bayrak baskı makineleri alanında kendi bünyesinde yetkili satış ve teknik destek sağlamaktadır. Kurumsal firmalar ile çalışmanın getirdiği iş disiplini ve ticari ahlak anlayışı ile sektöre yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan firmamız Türkiye pazarının reklam makineleri alanında bir başarı öyküsü yazmayı amaçlamaktadır.
Baskı  teknolojileri  konusunda artan is talepleriniz ile doğru orantılı olarak yüksek hız ve  ekonomik   çözümler   sunmanın  ötesinde  yeni  ya da  2.el  olsun doğru makine ile daha verimli ve fonksiyonel çalışabilmeniz için geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir

KALİTE POLİTİKAMIZ; 
TEKNOMAK Teknoloji Mak. Büro Donanım Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. müşterilerinin tam tatminini sağlayacak ürün ve hizmetleri ile, çalışma alanlarında ahlaki ve etik normlar çerçevesinde rekabet ederek; kalite konusunda haklı ve istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmeyi, firma bünyesinde sürekli gelişim sağlayarak bununla beraber çalışanlarının mutluluğunu sağlayabilmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir. 
Firmamız şirket performansının takibi için dönemsel hedefler belirler ve bunları da belli aralıklarla takip eder.

Kalite politikamız beş (5) ana motif üzerine oturtulmuştur;

  • Müşterilerimizin mevcut ve olası ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak ürün ve hizmetlerimiz ile para, zaman ve kalite konularında artı değer yaratarak çözüm ortağı rolü oynamak.
  • Müşterilerimizin ihtiyacı olan, bakım, onarım, lojistik ve danışmanlık hizmetlerini çağdaş normlarda müşterilerimize artı değer kazandıracak ürün ve çözümlerle birlikte sunabilmek.
  • Bütün çalışma alan ve birimlerimizde güncel teknolojiyi takip ederek , çağdaş dünya normlarında gerekli bilgi deneyim ve teknolojiye sahip olabilmek ve bunları efektif olarak kullanabilmek.
  • Organizasyon Kalitesini Sürekli İyileştirme
  • Bütün faaliyet alanlarımız dâhilinde, rakiplerimizle rekabette ve müşterilerimize karşı ahlaki ve etik değerler çerçevesinde hareket ederek başarılı olmak.