TEKNİK SERVİS

 

Teknik Servis DetaylarI

  • Teknik Servis Talebi: Teknik servis talebi servis telep formumuzun doldurulup teknik@myjet.com mail adresine gönderilmesi ya da 0242-248 34 50 faks numarasına faks gönderilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Bekleyen teknik servis talepleri göz önüne alınarak işleminiz sıraya konulur.
  • Garantili Baskı Makinaları: İşletmemiz garantisi altındaki makinalarda oluşabilecek yedek parça değişimleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kafalar ve kullanıcı kaynaklı hatalar bu garanti kapsamı dışındadır.
  • Garanti Kapsamı Dışında Makinalar: İşletmemiz garantisi altında bulunmayan makinalarda oluşabilecek yedek parça değişimi ve diğer teknik servis masrafları teknik servis talep eden firmadan tahsil edilecektir.
  • Teknik Servis Müdahalesi: Teknik servis personelinin baskı makinesine müdahale etmesi gerektiğinde ilgili firma buna müsaade eder. Teknik servise bu süre zarfınca yardımcı olur. .
  • Teknik Servis Hizmet Bedelleri: Antalya şehir içi teknik servis ücreti 70 USD’dir. Bu ücret Antalya, İstanbul ve Ankara dışındaki tüm iller için 120 USD’dir. İlave olarak konaklama ulaşım masrafları eklenecektir. Baskı makineleri için genel bakım ücreti 250 USD’dir. Operatör eğitimi 120 USD, program yükleme 25 USD, bilgisayar müdahale 80 USD’dir.
  • Ödeme: Teknik servis bedeli ve yedek parça bedelleri peşin olarak ödenir.
 

adres

Bahçelievler Mahallesi Pamir Caddesi No: 31/D

07050 Muratpaşa / ANTALYA

 
 
 

tELEFON & FAX

T: +90 242 244 12 44

F: +90 242 248 34 50

 
 
 

E-Posta

İletişim : info@myjettutkiye.com

Destek : teknik@myjetturkiye.com

 

new